در یک نگاه

پارک بازاريابي ايران(  qmp) مرکز تخصصی مدیریت بازار ( بازاریابی ) برنامه ریزی بازار ، ممیزی بازاریابی ، تحقیقات بازار و مهندسی فروش می باشد.
پارک بازاریابی ایران مورد حمایت وزارت بازرگانی ، سازمان توسعه تجارت ایران ، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و بسیاری از سازمان ها می باشد. همچنین مقام عالی اسبق وزارت بازرگانی جناب آقای دکتر میرکاظمی با حمایت از این گونه تشکل ها، پارک بازاریابی را الگویی ایده آل در زمینه توسعه صادرات کشور خواند.
پارك بازاريابي ايران از سال 1386 با هدف مطالعه و اجرای پروژه های مدیریت بازار ( بازاریابی ) و فروش وارد عرصه اقتصاد کشور گردید و در همین راستا نیز با گردآوری متخصصان مجرب در قالب هيئت علمي و اتاق فكر پارک بازاریابی ایران یکی از قوی ترین هسته های بازاریابی کشور را تشکیل داده است . و به تبع آن نیز با تشکیل باشگاه بازاریابی ایران گامی بلند در توسعه و یکپارچگی مدیریت بازاریابی در ایران برداشت. پارك بازاريابي ايران سابقه همکاری با واحدهای خدماتی و صنعتی متفاوتی را در رزومه فعالیتی و پژوهشی خود دارد.
آنچه در پارک بازاریابی ایران انجام می شود، ایده زایی، تدوین، اجرا، ارزیابی پروژه های مدیریت بازار و توسعه پایدار این علم غنی بر اساس تجربه و مطالعه می باشد.
پارک بازاریابی ایران مبتکر و دارنده مجوز تدوین پیک برتر جهانی می باشد. شرکت مهندسی بازرگانی فراگام گسترآسیا مبتکر و دارنده مجوز تدوین کتاب GREEN PAGE نیز می باشد . بهره مندی از مشاوره کارشناسان و دکترین مجرب و تحصیل کرده در داخل و خارج از کشور باعث ایجاد بهره وری ایده آل در زمینه های تخصصی شده است.
جهت آشنایی بیشتر با پارک بازاریابی و باشگاه بازاریابی ایران می توانید به مطالب درج شده در صفحات سمت راست سایت مراجعه نمائید.
پارک بازاریابی ایران آماده همکاری با همه فعالان مدیریت بازاریابی کشور می باشد.