عضو باشگاه بازاريابان ايران شويد


تماس با مشاور ارشد
196 85 34 0912
77655810  021

   
جایگاه برند لکسوس در ذهن مشتریان ارتقاء یافت
جایگاه برند لکسوس در ذهن مشتریان ارتقاء یافت
لکسوس با تبلیغ پیاپی مدل جدید خودروی خود، هدفی به غیر از احیای مجدد برند و معطوف نمودن ذهن مشتریان به سمت برند لکسوس نمی تواند داشته باشد.
در سال جدید برندهایی همچون مرسدس بنز و بی ام دبلیو در تلاش بودند تا جایگاه برتری در ذهن مشتریان خود ایجاد کنند اما اکنون این لکسوس است که سعی در کنار زدن رقبای خود دارد.
این روزها لکسوس در برنامه تبلیغاتی پیوسته در پی باز پس گیری جایگاه خود از دیگر رقبا بوده و در تلاش است تا به عنوان پرفروش ترین ماشین جایگاه بهتری در بازار به دست آورد.
مدیران برند لکسوس پس از زلزله ژاپن مدت کوتاهی از تولید محصولات خود فاصله گرفتند و این موضوع باعث از دست دادن جایگاه این برند در ذهن مشتریان گردید. لکسوس با ساخت مدل جدید خودروی خود،بازار هدف خود را به سمت سنین جوانتر هدایت می نماید. و در مقایسه با رقبا به موفقیت نیز دست پیدا نموده است. این شرکت در کمپین تبلیغاتی امسال، خودروی جدیدی را با ترکیبی از ویژگی های قبلی و با قدرت بالاتر معرفی نموده و در سال های اخیر کارخانه های تولید کننده خودرو از یک ویژگی بارز جهت معرفی خود استفاده نمایند و این به یک تکنیک در کمپین های تبلیغاتی خودرویی تبدیل گردیده است. بازاریابی
اول    قبل    بعد    آخر