عضو باشگاه بازاريابان ايران شويد


تماس با مشاور ارشد
196 85 34 0912
77655810  021

   
چیپس های جدید با برندهای معروف می آیند

چیپس های جدید با برندهای معروف می آیند 

به گزارش پژوهشگران پارک بازاریابی ایران (
qmpnews) برند معروف Special K در ادامه تعمیم برند (توسعه برند) خود که در گذشته نیز خبر آن منتشر شد، قصد دارد چیپس جدید خود را به بازار عرضه کند.

این شرکت قصد دارد به کمک تست های خیابانی (Sampling) و همچنین شبکه های اجتماعی و روابط عمومی از قبیل مصاحبه در روزنامه ها و فیس بوک به معرفی محصول جدید خود بپردازد. محصول جدید Special K از مواد اولیه سیب زمینی و گندم ساخته شده است. و طعم هایی همچون نمک دریایی، بالزامیک، فلفل، خامه ترش و پیاز را در سبد خود جای داده است.

همچنین شرکت Kelloggs قصد دارد با محصول جدید خود میزان استفاده اقشار مختلف از چیپس را در انگلستان و کشورهای تحت پوشش گسترش دهد. البته کمپین Kelloggs به زنان که به رژیم غذایی خود اهمیت می دهند بسیار توجه داشته است. به گفته سرپرست ویژه شرکت Kelloggs هدف اصلی این شرکت افزایش تقاضل به وسیله نوآوری و کمپین های جدید مخصوص بانوان با رژیم های غذایی است. همچنین این سرپرست اعلام نموده که عرضه محصولات جدید کارخانه Special K باعث رشد برند در برابر دیگر رقبا می گردد.

آنچه در این خبر قابل توجه است اینکه شرکت های بزرگ خارجی به علت مواجهه با مشکلات اقتصادی روش های تبلیغ و معرفی محصولات و برندها را تغییر داده اند و رو به ابزارهای کم هزینه آورده اند. این در صورتی است که بسیاری از شرکت های ایرانی وقتی توان پرداخت هزینه های مربوط به تبلیغات را نداشتند، کلیه این تبلیغات را حذف کردند و حتی به روش دیگر از قبیل آنچه بدان اشاره شد فکر هم نکردند.

 

 

اول    قبل    بعد    آخر