برندهای معروف

برندهای معروف

برندهای معروف و مشهور دنیا چگونه جهانی شده اند ؟

آیا شما هم دوست دارید یك برند معروف داشته باشید كه همه اطرافیانتان آن برند را به مالكیت شما بشناسند؟

آیا دوست دارید محصولات با برند شما را بدون زحمت بخرند؟

برندهای معروف  چون تویوتا، بنز، بي ام و، تايد،‌ كوكا كولا، پپسی، ام اند ام ، ماكروسافت، آی بی ام ، وال مارت ، مارل بورو ، پگاه ، تك، زر ، آیدین ، مینو ، كاله و دیگر برند های معروف چگونه به اینجا رسیده اند؟

می خواهید كسب و كار شما هم مثل اين برندهای معروف شود؟

پس بايد بدانید اولین كاری كه صاحبان این برندهای معروف كرده اند، این بوده است كه به موضوعاتی غير از فروش هم فكر كرده اند. صاحبان برندها در كشور ما همواره به فكر فروش  بيشتر امروز خود هستند و همواره فروش نقد امروز را به نسیه فردا ترجیه می دهند.

اولین و مهم ترین كار برای ساخت يك برند معروف و جهانی داشتن پشتوانه برای یك برند است. این پشتوانه سرمایه ای و غيرسرمایه ای می باشد. لازمه داشتن یك برند معروف  صبر است و اجازه رشد دادن.

اگر می خواهید كه مشتریان برای برند شما ارزش قائل شوند لازمه آن اینست كه اول خود شما برای برند خودتان ارزش قائل شويد.

احترام شما به برندتان در اشكال و زمان های مختلف نمود پیدا می كند. به عنوان مثال زمانی كه یك نفر محصولی با برند شما را خریداری می كند وارد فضایی كه شما برایش ايجاد كرده اید می شود. پس برای اینكه قدر و ارزش برند شما را بداند بایستی زمانی كه  در فضای شما با مشكلی مواجه شد به خاطر حفظ ارزش برند، مشكل مشتری را حل كنيد تا همواره در فضای برند شما احساس امنیت كند !؟

همچنین لازم است كه در مسیر تجارت خود دچار اشتباه نشوید زيرا كه اشتباهات شما منجر به حذف شما و یا عقب انداختن برند شما در تحقق برنامه ها می شود.

وجود مشاوران كارآزموده در بسياری موارد از صرف هزينه های احیای برند جلوگیری می كند. و صاحبان برند را در مسیر درست تجارت هدايت و راهنمایی می كند.

تفكر و دید خود را كمی دورتر ببرید؛ پس از یك برند تجاری عبور كنید تا به یك نماد و سرمایه ملی مبدل گردید.

برندهای معروف همواره به فكر خدمت رسانی در فضای برند خود به مشتریان و مصرف كنندگان هستند و تلاش در جهت گسترش كردن فضای خود تلاش می كنند.

برندهای معروف

برندهای معروف